drukowanie


Drukowanie i kserowanie

Specjalizujemy się w usługach fotograficznych, jednak portfolio naszych usług jest rozszerzone o drukowanie, kserowanie oraz usługi introligatorskie. Do usług drukarskich wykorzystujemy sprzęt bardzo wysokiej klasy firmy KONICA-MINOLTA. Poza wysoką jakością druku, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne ceny oraz szybki czas realizacji. Na rynku wyróżniamy się otwartością na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, czego potwierdzeniem jest możliwość zdalnego zamawiania naszych usług dzięki aplikacji mobilnej PhotoKiosk.

Nasze usługi drukarskie:

· Drukowanie monochromatyczne oraz w kolorze (A3, A4, A5).

· Drukowanie zdjęć na papierze fotograficznym oraz na papierze biurowym (dostępne wszystkie formaty typowe dla wydruku fotografii).

· Skanowanie oraz kopiowanie.

· bindowanie oraz oprawianie.

Wykorzystujemy sprzęt wysokiej klasy firmy KONICA-MINOLTA

Do druku wykorzystujemy sprzęt wysokiej klasy marki KONICA-MINOLTA. Jest to urządzenie dedykowane do pracy wszędzie tam, gdzie od druku wymaga się jak najwyższej jakości. Wykorzystując wysokiej jakości toner oraz nowoczesny sprzęt jesteśmy w stanie zagwarantować wyrazisty druk o ponad przeciętnej jakości. Efekt jaki uzyskujemy za pomocą naszego sprzętu pozwala na drukowanie dokumentów monochromatycznych oraz swobodne drukowanie kolorowych fotografii.

Dostosowujemy się do wymagań klienta

Drukujemy we wszystkich popularnych formatach. Zazwyczaj jest to A3, A4 oraz A5 oraz parę innych w zależności od preferencji klienta. Drukowanie odbywa się na papierze o różnej grubości. Z reguły stosowany jest papier 100gr/m2, 120gr/m2, 160 gr/m2. Na specjalne życzenie klienta można także skorzystać z bardzo grubych papierów najwyższej jakości, które osiągają grubość nawet 250gr/m2. Nadruk jest dokonywany na tradycyjnym papierze biurowym lub na folii samoprzylepnej, folii błyszczącej, folii matowej lub na papierze pakowym. Wybór papieru zależy od preferencji klienta, jesteśmy w tym aspekcie otwarci na dostosowanie się do wymagań każdego zamówienia z osobna. Dlatego niejednokrotnie podejmujemy się niestandardowych zamówień. Drukujemy zaproszenia ślubne, ulotki, plakaty, naklejki a nawet obrazy. Nie zamykamy się na proste drukowanie i kserowanie dokumentów. Nasze doświadczenie zdobyte w obszarze fotografii bardzo dobrze wykorzystujemy oferując usługi drukarskie.

Kropką nad i usług drukarskich jest laminowanie, bindowanie oraz oprawianie. Dzięki tym metodom możliwe jest uszlachetnienie druku i zabezpieczenie przed ewentualnym działaniem czynników zewnętrznych. Stosując tak zwane uszlachetnienie druku zabezpieczamy papier przed działaniem wody, środków chemicznych, promieniowaniem UV oraz przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Całość jest nie tylko zabezpieczona, ale przede wszystkim przygotowana w bardzo estetyczny sposób. Laminowanie, bindowanie oraz oprawianie sprawia że wydruk wygląda zdecydowanie bardziej estetycznie i elegancko. Laminowanie może być wykonane przy wykorzystaniu folii matowej lub błyszczącej. Natomiast oprawianie może odbyć się przy użyciu oprawy miękkiej lub twardej.

Pomysły na prezent – drukowanie obrazu ze zdjęcia

Jeśli poszukujesz niebanalnego pomysłu na upominek dla bliskiej osoby to ciekawą propozycją jest przygotowanie obrazu na podstawie zdjęcia. Efekt praktycznie dla każdego jest pozytywnie zdumiewający. Drukowanie takiego obrazu odbywa się w pełni cyfrowo przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Obraz jest drukowany bezpośrednio na płótnie. Całość przypomina zwykły obraz, który wyszedł spod ręki malarza. Obraz tego typu stanowi bardzo dobry dodatek do wykończenia wnętrza. Śmiało można go oprawić i powiesić na ścianie. Drukowanie obrazu ze zdjęcia to pomysł, który jest wykorzystywany jako upominek na urodziny, na prezent ślubny, na rocznicę związku oraz na wszelkie inne okazje.

Drukowanie zdjęć z urządzenia mobilnego

To co wyróżnia nasz zakład fotograficzno-drukarski to nie tylko wysoka jakość druku i miła obsługa klienta, ale także możliwość druku z urządzenia mobilnego! Współcześnie większość z nas przechowuje fotografie na telefonie. Żeby je wydrukować w tradycyjnej wersji papierowej zazwyczaj istnieje potrzeba przegrania plików na komputer, następnie na pamięć USB. Wychodząc temu naprzeciw w naszym studio fotograficznym wystarczy zainstalować aplikację PhotoKiosk (która jest dostępna dla urządzeń z systemem Android) po czym wystarczy wybrać odpowiednie zdjęcia z galerii telefonu by dokonać zamówienia. Całość jest tym bardziej wygodna, że nie ma nawet potrzeby osobistego odwiedzenia salonu fotograficznego. Całość odbywa się w pełni zdalnie, gdyż fotografie zostają dostarczone za pomocą kuriera. Jest to najwygodniejszy sposób na drukowanie zdjęć, wystarczy tylko się o tym przekonać. Klienci, którzy spróbowali zamówić zdjęcia w ten sposób bardzo doceniają to jak bardzo uproszczony jest proces zamawiania zdjęć. Można śmiało powiedzieć, że drukowanie zdjęć nigdy wcześniej nie było tak proste i wygodne jak jest obecnie dzięki aplikacji PhotoKiosk. 

Przydatne linki