fotograf na wesele

Fotograf na wesele

Jedną z naszych głównych usług jest fotografowanie wesel oraz uroczystości ślubnych. Ofertę kierujemy do Par Młodych, które poszukują doświadczonego fotografa na wesele. Nasza oferta wyróżnia się kompleksowością. Towarzyszymy Parze Młodej podczas ceremonii ślubnej w kościele, wykonujemy także reportaż ślubny podczas zabawy weselnej a dopełnieniem całości jest sesja ślubna. Na szczególne wyróżnienie zasługuje właśnie sesja ślubna, dzięki której Para Młoda uzyskuje profesjonalne fotografie, które mogą być wykonane w dowolnym miejscu w plenerze lub w specjalnie do tego celu zaaranżowanym studio.  

Fotograf na wesele – FotoMiraŻak – fotograf z bezcennym doświadczeniem

Gościmy na różnych weselach od 1972 roku. Tak dużego doświadczenia nie da się kupić ani po prostu na szybko zdobyć. Wykonując fotografie na przestrzeni lat widzimy zmieniające się trendy i dostrzegamy drobne szczegóły na które należy zwrócić szczególną uwagę przy wykonywaniu fotografii ślubnych. Polegając na tym doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom usługę wysokiej jakości, czego najlepszym potwierdzeniem jest portfolio oraz duże grono zadowolonych klientów.

Fotografie dokumentujące najważniejszy dzień w życiu

Zdajemy sobie sprawę, że ślub to najważniejszy dzień w życiu, dlatego chcemy za pomocą fotografii zatrzymać tą chwilę na dłużej, jednocześnie nie przeszkadzamy Parze Młodej. Staramy się fotografować w sposób dyskretny tak aby nie ingerować zbyt mocno w uroczystości ślubne. Zawsze wcześniej dokładnie umawiamy z Parą Młodą w jakim stylu powinny być wykonane zdjęcia, na jakie elementy należy zwrócić szczególną uwagę. Bardzo uważnie słuchamy oczekiwań naszych klientów, jednocześni sami staramy się coś delikatnie poradzić.

Dokumentujemy przebieg ceremonii ślubnej oraz późniejszą zabawę weselną. Na fotografiach zawsze można dostrzec jak wspaniale bawią się Para Młoda, rodzina i przyjaciele. Ciekawym uzupełnieniem są fotografie z przygotowań do ślubu. Dlatego (o ile tego życzy sobie Para Młoda) fotografowanie zaczynamy już od błogosławieństwa pary młodej, które odbywa się w domu rodzinnym panny młodej.

W naszych fotografiach poza typowym reportażem lubimy skupić się na drobnych szczegółach takich jak uśmiech rysujący się na twarzy Pary Młodej lub lekka trema, która jest charakterystyczna dla ceremonii ślubnej (ale z reguły tylko dodaje jej animuszu). To właśnie emocje z rysującą się na twarzy miłością są tym co podkreśla charakter fotografii i nadaje jej wyjątkowego znaczenia.

Sesja ślubna

Wiele par decyduje się na wykonanie sesji ślubnej w otoczeniu przyrody. Zazwyczaj jest to morze, las, łąka, park lub inne ciekawe miejsce w otoczeniu zieleni. W opozycji do pleneru jest wykonanie sesji ślubnej w pomieszczeniu. W tym wypadku zazwyczaj konieczne jest wyszukanie odpowiednio reprezentacyjnego miejsca, które wyróżnią się aranżacją pasującą do romantycznej nieco podniosłej atmosfery. Zazwyczaj są to miejsca urządzone w stylu rustykalnym, boho lub glamour. Od lat na topie są zamki, pałacyki oraz gustownie urządzone restauracje. Alternatywą dla planeru oraz sesji w ciekawym wnętrzu jest wykonanie sesji w profesjonalnym studio. FotoMiraŻak dysponuje dobrze wyposażonym studio, które znakomicie nadaje się do przeprowadzenia profesjonalnej sesji ślubnej.

Częste pytania dotyczące sesji ślubnej dotyczy tego co należy ze sobą zabrać. Podstawą jest dobry humor i uśmiech na twarzy. Dobre samopoczucie sprawia, że zdjęcia wychodzą dużo lepiej. Poza tym, tak naprawdę wystarczy wziąć ze sobą kreacje ślubne i to wszystko. Pani Młoda powinna być ubrana w suknię ślubna, natomiast Pan Młody oczywiście w garnitur. Chętne i nieco bardziej kreatywne Pary Młode mogą zabrać ze sobą na sesje dowolne rekwizyty, ale nie jest to koniecznością. Kluczem jest dobra atmosfera podczas wykonywania sesji i właśnie na to staramy się stawiać. Dokładamy wszelkich starań, aby Para Młoda czuła się swobodnie bez krzty skrępowania.

Na fotografiach wykonywanych podczas sesji przede wszystkim staramy się ująć Parę Młodą oraz emocje i uczucia jakimi siebie darzą. Przepiękny plener lub profesjonalne studio to tylko otoczka, która nie powinna odwracać uwagi od Pary Młodej, która jest centralnym elementem fotografii. W sesje ślubne wkładamy wiele pasji i zaangażowania. Można powiedzieć, że kochamy fotografować Pary Młode, bo możliwość zamknięcia uczucia jakie Was łączy w postaci fotografii to wyjątkowe przeżycie dające wiele satysfakcji.

Foto Mira Żak – Wasz fotograf na wesele

Zachęcamy Państwa do rozmowy na temat fotografii ślubnej. Fotograf na wesele jest przez większość Par Młodych poszukiwany jeszcze na wiele miesięcy przed dniem ślubu. Raczej nie ma się czemu dziwić, gdyż omówienie wszelkich szczegółów oraz zarezerwowanie wolnego terminu wymaga trochę czasu. Dlatego zachęcamy Państwa do wcześniejszego kontaktu telefonicznego lub osobistej wizyty w naszym studio w Rumi. Podczas niezobowiązującej rozmowy ustalimy jakie są Państwa potrzeby oraz przedstawimy naszą ofertę

Focebook , Profil google ,Wirtualny spacer, Fotografia ślubna, Obraz ze zdjęcia, Zdjęcia z komórki