PHOTO Nowoczesny zakład fotograficzny Foto-Mira-Żak

Oferta studia fotograficznego Foto-Mira-Żak to odpowiedź na potrzeby klientów. Specjalnością zakładu są różnego typu sesje fotograficzne. Między innymi sesje ślubne ,komunijne , rodzinne, ciążowe oraz dziecięce. Ponadto oferta jest uzupełniona o takie usługi jak odnawianie starych fotografii, duplikowanie zdjęć, photo digitalizacja (przekształcanie starych zdjęć na wersje cyfrową), drukowanie obrazów, wykonywanie  oraz wykonywanie wirtualnego spaceru. Jesteśmy nowoczesnym studiem photo, które nie zamyka się na standardowe usługi. Słuchamy potrzeb klientów i podążamy z duchem czasu. Między innymi dlatego można u nas wydrukować zdjęcia bezpośrednio ze smartfona lub dokonać zamówienia za pośrednictwem Internetu. Jesteśmy na rynku od niemal 30 lat. Czerpiemy z tego doświadczenia jednocześnie widzimy, jak zmienia się branża i nie boimy się wdrażać nowinek technologicznych, dzięki którym jesteśmy krok przed konkurencją.

Sesje fotograficzne w plenerze lub w nowocześnie wyposażonym studio

Każda sesja jest pieczołowicie przygotowana. Razem z klientem omawiamy w jakim miejscu ma się odbyć sesja. Z reguły jest to nasze studio lub wybrane przez klienta urokliwe miejsce gdzieś na świeżym powietrzu. Oczywiście pięknej scenerii w plenerze nie da się zastąpić, ale warto pokreślić, że sesja wykonywana w studio również ma wiele zalet. Dysponujemy znakomitym oświetleniem, różnymi rodzajami tła oraz przeróżnymi dekoracjami.

Podczas niemal 30 lat działalności w branży photo pozwoliło nam wypracować doświadczenie, dzięki któremu potrafimy bardzo sprawnie współpracować z klientem tak aby uzyskać oczekiwany efekt. Chętnie doradzamy, jednocześnie nie pozostajemy obojętni na uwagi. Chętnie konsultujemy z klientem jakiej fotografii oczekuje i następnie dokładamy wszelkich starań, aby wykonana fotografia była odzwierciedleniem wizji klienta.

Jedną z naszych usług jest fotografia wizerunkowa kierowana do firm. Jest to przykład zupełnie innej sesji niż ta jaką znamy z sesji ślubnych lub rodzinnych. Nie jest to także coś co można porównać do typowego „zdjęcia paszportowego”. To właśnie w sesji wizerunkowej często widać kunszt fotografa. Zdjęcie już na pierwszy rzut oka musi być profesjonalne, inaczej po prostu nie spełni swojej wizerunkowej funkcji. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Dlatego bardzo się cieszymy się, że nasz sprzęt photo oraz umiejętności są w stanie zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów korporacyjnych. Widać to po tym jak wiele firm decyduje się na wykonanie takiej fotografii oraz po licznych pochlebnych opiniach.

Odnawianie fotografii

Wykonujemy odnawianie fotografii. Jest to metoda, dzięki której można uchronić fotografie przed zniszczeniem. Stare fotografie wykonane kliszowym aparatem zmieniają się w cyfrowe photo. Dla każdego dla kogo stare fotografie są cenną pamiątką digitalizacja jest jak najbardziej rekomendowanym działaniem. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny dla fotografii. Przy okazji usuwamy, rysy, plamy i naprawiamy uszkodzone elementy za pomocą zaawansowanego fotomontażu. W efekcie zdjęcie jest po pierwsze zabezpieczone przed zgubieniem, blaknięciem oraz kolejnymi uszkodzeniami. Po drugie, w nowej cyfrowej wersji wygląda jeszcze lepiej i wyraźniej niż wcześniej.

Oczywiście poza odnawianiem starej fotografii świadczymy także standardowe usługi z zakresu graficznej obróbki. Jesteśmy w stanie praktycznie z każdej fotografii wyciągnąć ponadprzeciętny efekt. Bazujemy na nowoczensym oprogramowaniu do photo edycji oraz doświadczeniu przy edycji wielu zdjęć każdego dnia. TO nam pozwoliło opracować techniki, dzięki którym fotografie

Wirtualny spacer, który można zamieścić w Google

Jeśli mielibyśmy wybrać tą usługę, która jest najbardziej nowoczesna to zdecydowanie nie da się przejść obojętnie obok zdjęć sferycznych (ang. spherical photo), które można oglądać w formie intuicyjnych wirtualnych spacerów. Jest to technologia, którą bardzo mocno rozpowszechnił Google dzięki usłudze Google Street View. Tylko nieliczne zakłady fotograficzne mogą się poszczycić oficjalną rekomendacją Google Street View Trusted, co jest gwarancją wykonania wirtualnego spaceru w takiej jakości, że ten zostanie opublikowany w mapach Google (za pośrednictwem profilu Google Moja Firma). Nasz zakład wykonał wiele spacerów tego typu. Najczęściej klientami są właściciele firm. W szczególności wirtualny spacer sprawdza się w przypadku sklepów, hoteli, restauracji oraz różnego rodzaju punktów usługowych.

Drukowanie zdjęć bezpośrednio z urządzenia mobilnego

W obecnych czasach pod względem częstości używania, aparat w telefonach komórkowych znacząco wygrywa ze standardową lustrzanką lub aparatem cyfrowym. W efekcie większość z nas właśnie w telefonie przechowuje kolekcję swoich zdjęć. Wychodząc temu naprzeciw w naszym zakładzie fotograficznym możecie Państwo wydrukować zdjęcia bezpośrednio z telefonu. Wystarczy zainstalować aplikację Mobile Photo Kiosk. Następnie wystarczy kilkoma intuicyjnymi kliknięciami można zamówić druk zdjęć. Po zamówione fotografie nawet nie trzeba udać się do studia fotograficznego, gdyż usługa jest powiązana z usługami kurierskimi. W ten sposób w ciągu kilkudziesięciu godzin kurier może dostarczyć zdjęcie w dowolnym miejscu w Polsce. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które sprawia, że drukowanie zdjęć jest wygodne tak mocno jak to tylko możliwe.