Wirtualna wycieczka po Twojej firmie w Google Street View. Jest to okazja, by pokazać Twoją firmę klientom z całego świata. Klienci zobaczą ją od środka na wysokiej jakości zdjęciach w formacie 360 stopni w stylu Google Street View. Klienci będą mogli obejrzeć wnętrza, Twojej firmy i poczuć ich atmosferę podczas wirtualnej wycieczki widocznej w wynikach wyszukiwania Google, na Mapach Google oraz na Twojej stronie firmowej Google+ Lokalnie. Do strony firmowej Google+ Lokalnie możesz łatwo dodać adres swojej witryny i mediów społecznościowych, by przyciągnąć jeszcze więcej potencjalnych klientów.

PRZYCIĄGNIJ WIĘCEJ KLIENTÓW INTERAKTYWNE I NIEBANALNIE.

Klienci mogą wybrać się na wirtualną wycieczkę po Twojej firmie, przeglądając panoramiczne zdjęcia online. Dzięki technologii Street View klienci mogą łatwo obejrzeć Twoją firmę, zanim odwiedzą ją osobiście. To świetny sposób, by pochwalić się wystrojem, atmosferą i wyjątkowymi atutami firmy.

PRZYCIĄGNIJ NOWYCH KLIENTÓW PRZEZ INTERNET

Informacje o Twojej firmie będą jeszcze bardziej atrakcyjne.
Zdjęcia będą widoczne w wynikach wyszukiwania Google, w Google+ Lokalnie i na Mapach Google.
Przyciągniesz uwagę klientów, pozwalając im odwiedzić Twoją firmę i poczuć jej atmosferę.
Zdjęcia firmowe to dobre rozwiązanie dla dowolnej firmy. Sprawdzą się w przypadku restauracji, sklepu, siłowni, klubu fitness i nie tylko. Aktualizowane okresowo zdjęcia pozwolą łatwo i wygodnie zaprezentować wszystkie nowości w firmie.

Fotomirażak
ul. Dąbrowskiego 6E/1, 84-230 Rumia

Zakład czynny:
Poniedziałek-piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: czynne tylko na zamówienie

Tel.: +48 58 671-05-71
Fax: +48 58 739-12-65
E-mail: p@fotomirazak.pl