O NAS

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą firmę FOTO-MIRA-ŻAK, która prowadzona jest przez nas od 1972 roku. Od samego początku specjalnością zakładu jest szeroko pojęta fotografia portretowa, a w szczególności zdjęcia ślubne i okolicznościowe, które dziś są wizytówką naszego zakładu.

Nie ma ludzi niefotogenicznych, są tylko źle sfotografowani. Wychodzimy z założenia, że w każdym tkwi rodzaj osobistego uroku, jakaś cecha, którą warto pokazać, której często nie dostrzegamy. Dlatego naszą ambicją jest, aby wydobyć ten naturalny rys charakteru wewnętrzne piękno człowieka. Nasze zdjęcia charakteryzuje niepowtarzalny, romantyczny nastrój w wysublimowanej scenerii. przede wszystkim opowieść o uczuciach i najpiękniejszych wydarzeniach. Wykonujemy zdjęcia z okazji ślubu, chrztu, Pierwszej Komunii Świętej oraz zdjęcia rodzinne i dzieci. Prace nasze były wystawiane na wystawach krajowych i zagranicznych na których zdobywały medale i dyplomy.

Pragniemy, aby portrety naszego autorstwa, szczególnie te na płótnie gdy lata miną, zdobiły niejedno mieszkanie i stanowiły cenną pamiątkę.

Prace z nośników klienta wykonujemy w ciągu godziny.

Fotomirażak
ul. Dąbrowskiego 6E/1, 84-230 Rumia

Zakład czynny:
Poniedziałek-piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: czynne tylko na zamówienie

Tel.: +48 58 671-05-71
Fax: +48 58 739-12-65
E-mail: p@fotomirazak.pl