Wirtualny spacer po naszym wnętrzu

Poznaj teraz wnętrze naszego zakładu. Ten wirtualny spacer to cyfrowe, połączone panoramy pozwalające na realistyczne odwzorowanie rzeczywistości – pomieszczeń, budynków wraz z ich otoczeniem.

Możesz niemal całkiem swobodnie poruszać się po wirtualnej przestrzeni, oglądać przedmioty, uzyskiwać informacje na ich temat. Złudzenie spaceru po danym miejscu robi naprawdę duże wrażenie.

Wirtualny spacer nazywany bywa też wirtualną wycieczką, wirtualną prezentacją, zdjęciami 360 stopni lub zdjęciami panoramicznymi. Występuje pod wieloma nazwami, jednak coraz częściej określa się go jako zdjęcia Google Streetview. To dlatego, że właśnie w usłudze Google Maps – spotykamy się dziś z nimi najczęściej.

Spacery wirtualne sprawdzają się doskonale jako forma prezentacji obiektów zamkniętych i terenów otwartych. Ich głównym zadaniem jest prezentacja danego miejsca z punktu widzenia obecnej tam osoby, ponieważ panoramy sferyczne przedstawiają pełen widok góra-dół i dookoła. Obracając panoramę można symulować obracanie się wokół własnej osi.

Taki wirtualny spacer wybiera jako formę promocji coraz więcej firm. Nawet najbardziej efektowna i profesjonalna fotografia zawsze będzie tylko i wyłącznie statycznym obrazem. Efektowność wirtualnych spacerów bardzo korzystnie wpływa na wizerunek i prestiż firmy. Korzystając z tej technologi możemy przekazać o wiele więcej informacji oraz wywrzeć wrażenie jakiego nie są w stanie osiągnąć inne formy prezentacji.Dysponując takim narzędziem, możesz prowadzić negocjacje biznesowe, czy prezentacje na targach wiele łatwiej i skuteczniej. 

Ten rodzaj prezentacji wnętrz najczęściej stosowany jest w barach i pubach, restauracjach, klubach, sklepach, zakładach usługowych i produkcyjnych, hotelach, motelach, pensjonatach, na różnego rodzaju wystawach i w galeriach, w przypadku nieruchomości i inwestycji.

Specjalizujemy się w tworzeniu wirtualnych spacerów po mieszkaniach i domach. Dzięki nowoczesnej technologii realizujemy zlecenia w krótkim czasie i przy niskich kosztach, z zachowaniem wysokiej jakości. Wirtualny spacer umożliwia pokazanie nieruchomość z każdej strony, z dowolnego miejsca na Ziemi, w ciągu kilku chwil i to bez wychodzenia z domu czy biura. Prezentacja pozwala na swobodne obracanie widoku i przechodzenie w prosty i szybki sposób do kolejnych pomieszczeń. Każdy punkt przejścia jest opisany, co zdecydowanie ułatwia poruszanie się po nieruchomości.

Stworzenie wirtualnego spaceru zdecydowanie wpływa na postrzeganie firmy. Odbierana jest ona jako bardziej profesjonalna, wiarygodna i atrakcyjniejsza. Wirtualny spacer może także stanowić niebanalny prezent na spotkaniach biznesowych. Wręczona płyta CD z aplikacją umożliwiającą wirtualne zwiedzanie wzmacnia ciekawość i zatrzymuje na dłużej uwagę potencjalnego klienta.