OBRAZ Z TWOJEGO ZDJĘCIA

  • drukowanie, drukowanie fotografii, drukowanie Rumia, drukowanie zdjęć, wydruki zdjęć, obraz ze zdjęcia, obrazy foto

Poszukując niebanalnego prezentu dla bliskiej osoby,oryginalnej pamiątki dla siebie z ważnej uroczystości, czy po prostu chcąc utrwalić chwilę z życia, warto wybrać niebanalne, drukowane obrazy. Obraz drukowany można stworzyć z każdego zdjęcia. Może być to zdjęcie portretowe, zdjęcie z uroczystości, lub zdjęcie z wakacji, z widokiem, którym chcemy cieszyć oko w naszym domu. Może być to wydruk ze zdjęcia, ze starego albumu rodzinnego. Obecnie jest to bardzo modne.

Obraz ze zdjęcia wykonywany jest z negatywu, zapisu cyfrowego, wywołanego zdjęcia,nawet tego, które ma już ładnych parę lat. Może być to pojedyncze zdjęcie, lub kolaż zrobiony z kilku dla ciebie ważnych fotografii. To twój wybór. Zdjęcie drukowane jest na płótnie, które naciągane jest na drewnianą blejtramę . Zadrukowane boki sprawiają, że już w takiej formie stanowi efektowną dekorację wnętrza. Taki obraz można powiesić bezpośrednio na ścianie, lub dokupić do niego ozdobne ramy. To wszystko zależy od twojego pomysłu lub osoby, której obraz będzie podarowany. Druk jest na tyle mocny, że w przeciwieństwie do tradycyjnych obrazów, nie potrzeba go dodatkowo zabezpieczać.

Wybieraj zdjęcia z dobrą kompozycją, jeżeli jest to zdjęcie z dzieckiem, czy rodziną. Najciekawiej prezentują się zdjęcia plenerowe, gdzie w tle nie ma szczegółów, które odciągają uwagę od głównych postaci na zdjęciu. Istotne jest również to, by zdjęcia miały jak największą ostrość, wykonane zostały w wysokiej rozdzielczości. Dobrze, jeżeli jest to zdjęcie wykonane przez profesjonalistę, chociaż nie jest to oczywiście konieczne. Po prostu trzeba pamiętać, że obraz ze zdjęcia będzie kopią tego zdjęcia. Pewne niedociągnięcia można skorygować odpowiednimi filtrami i obróbką, nie wszystko jednak można rozwiązać w taki sposób.