PRZEGRYWANIE KASET VIDEO NA CD I NA PENDRIVE

Masz na strychu kasety wideo, których nie masz już na czym odtworzyć ? Posiadasz stare nagrania, wyjątkowe filmy, które przypominają Ci dawne wakacje lub ważne rodzinne uroczystości takie jak, np: urodziny, chrzest czy wesele? Jeżeli tak, to pamiętaj o tym, że z czasem nośniki analogowe ulegają zniszczeniu. Pojawiają się szumy, jakość się pogarsza, taśma traci wytrzymałość. Ratunkiem jest przegrywanie kaset VHS na płyty DVD o dużo większej trwałości, albo do plików MPEG2, AVI lub MP4, które można odtworzyć w domowym odtwarzaczu DVD lub na komputerze. To jest ostatnia chwila, żeby je zachować! Skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy! 

płyty DVD lub pliki zachowują lepszą jakość nagrań niż kasety, które z czasem niszczeją. Zajmują przy tym znacznie mniej miejsca i łatwiej je przechowywać. Nośniki cyfrowe pozwalają na znacznie łatwiejsze odnalezienie wybranego fragmentu nagrania i można je odtworzyć także w domowym komputerze czy laptopie.

Nie warto oszczędzać na kopiowaniu kaset taśm wideo.  Jeżeli chcesz profesjonalnie przekonwertować swoje nagrania, powinieneś skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że nagrania, które przynoszą nam Klienci, stanowią dla nich cenne pamiątki z ważnych chwil, dbamy o to, by nowe nagranie miało jak najlepszą jakość. Dlatego przegrywanie kaset wideo na DVD realizujemy sprzętem o doskonałych parametrach technicznych, pozwalających uzyskać lepszą jakość nagrania. Przegrywanie taśm wideo  na DVD lub pliki w naszej firmie, to gwarancja dobrze wykonanych nagrań.Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości sprzętu możliwa jest profesjonalna konwersja kasety wideo na DVD. Lepiej powierzyć usługę firmie specjalizującej się w profesjonalnej digitalizacji niż próbować samemu konwertować swoje nagrania. Do tego potrzebna jest odpowiednia wiedza, sprzęt i doświadczenie. Nasza firma to wszystko posiada. Nagrana u nas płyta jest odtwarzana w standardowym stacjonarnym odtwarzaczu płyt DVD. Pliki MP4 z pendrive’a lub karty microSD odtwarzane powinny być bez problemu na większości współczesnych telewizorów, smartfonach, tabletach, komputerach i innych urządzeniach multimedialnych.