ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW

  • Drukowanie fotografii, drukowanie Rumia, drukowanie zdjęć, obraz ze zdjęcia, obrazy foto, przegrywanie filmów, sesje ślubne, zdjęcia przez internet, zdjęcia ślubne, zdjęcie do wizy

Zdjęcia i fotografie do dowodu, paszportu, dyplomu, wizy, prawo-jazdy

Podstawą przy wydawaniu dokumentów, które mają potwierdzać naszą tożsamość czy uprawnienia, obecnie są odpowiednie zdjęcia dowodowe. Twarz musi być na nich odpowiednio uchwycona, z właściwego profilu. Więcej wymogów wymagają zdjęcia dowodowe niż zdjęcia do legitymacji, w każdym jednak przypadku musi je wykonywać profesjonalista. W naszej ofercie znajduje się wykonywanie zdjęć dedykowanych a są to : fotografie wizowe, fotografie dyplomowe, fotografie paszportowe, fotografie dowodowe, zdjęcia do prawa-jazdy, zdjęcia do dyplomu, zdjęcia do wizy, zdjęcia do paszportu, zdjęcia do legitymacji, zdjęcia dowodowe.
W przypadku zdjęć takich jak zdjęcia do paszportu, zdjęcia do wizy, fotografie dowodowe, zdjęcia do prawo-jazdy, fotografie paszportowe, fotografie wizowe zdjęcia nie mogą być wykonane wcześniej niż maksymalnie na 6 miesięcy przed złożeniem wniosku, nie można mieć na nich nakrycia głowy, okularów ani żadnej innej rzeczy, która mogłaby utrudniać identyfikację. Takie zdjęcie musi przedstawiać całą twarz, dlatego szczególnie kobiety powinny zadbać wcześniej o odpowiednią fryzurę. Włosy nie mogą przysłaniać brwi ani oczu, na zdjęciach muszą być odsłonięte również uszy. Mniejszymi restrykcjami obwarowane jest jedynie wykonywanie zdjęcia do legitymacji, zdjęcia do dyplomu. Fotografie dyplomowe czy do legitymacji i tak powinny jednak ukazywać wyraźnie całą twarz i być wykonywane przez profesjonalnego fotografa.
Jeżeli Twoja religia nakazuje noszenie nakrycia głowy, prawo dopuszcza wykonanie zdjęcia do paszportu, zdjęcia do wizy,zdjęcia do dyplomu,zdjęcia do prawo-jazdy, fotografie dowodowe, fotografie paszportowe, fotografie dyplomowe, fotografie wizowe z nakryciem głowy, jednakże i w takim przypadku na zdjęciu musi być widoczna cała twarz, obie brwi, usta, podbródek oraz cała część policzkowa i czoło. Kobiety przez wykonaniem takich zdjęć powinny zrezygnować z mocnego makijażu, który by mógł optycznie zmieniać proporcje twarzy, czy też tuszować elementy charakterystyczne. Należy również zrezygnować ze szkieł kontaktowych zmieniających kolor siatkówki. Fotografie dowodowe muszą bowiem pozwalać na bezbłędne potwierdzenie czy osoba ze zdjęcia w dokumencie jest tą samą osobą, która stoi przed osobą, która ten dokument kontroluje.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Fotomirażak
ul. Dąbrowskiego 6E/1, 84-230 Rumia

Zakład czynny:
Poniedziałek-piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: czynne tylko na zamówienie

Tel.: +48 58 671-05-71
Fax: +48 58 739-12-65
E-mail: p@fotomirazak.pl