Zdjęcia legitymacyjne

Foto-Mira-Żak to profesjonalne studio fotograficzne w centrum Rumii oferujące szeroką gamę usług fotograficznych w tym zdjęcia legitymacyjne. Fotografia wymaga sztuki, wiedzy i odpowiedniego sprzętu technologicznego. W Foto-Mira-Żak bez wątpienia znamy się na wszystkich tych obszarach, oferując Państwu zdjęcia  wspaniałej jakości.
W Foto-Mira-Żak mamy ogromne doświadczenie w dziedzinie fotografii, ponieważ działamy na lokalnym rynku nieprzerwanie od wielu lat, a tradycja naszej firmy sięga 1972 roku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszej pracowni, aby natychmiast i z nienagannym profesjonalizmem zadowolić każdego w jego w fotograficznych wymaganiach. Zaufaj fotografom z Foto-Mira-Żak i otrzymaj chwile godne zapamiętania uwiecznione w formie zdjęcia przed doświadczonym obiektywem fotograficznym.

Zdjęcia legitymacyjne Rumia w profesjonalnym studio Foto-Mira-Żak

W studio Foto-Mira-Żak zrealizujemy wszystkie Państwa codzienne potrzeby fotograficzne, takie jak zdjęcia dowodowe, paszportowe, dyplomowe, legitymacyjne, retusz zdjęć, konwersje wideo itp. Fotografia jest częścią naszej duszy. Mocno związana z miłością, pasją i satysfakcją z wykonywanej pracy. Z powodzeniem świadczymy wszelkie usługi dotyczące nowoczesnych produktów fotograficznych takimi jak zdjęcia dokumentowe. Ponadto podejmujemy się cyfrowej obróbki fotografii oraz bezpośredniego drukowania. Zdjęcia, które Państwu dostarczamy, spełniają wymagania państwowe pod względem wymiarów i oświetlenia oraz są drukowane na wysokiej jakości papierze fotograficznym.
Zdjęcia legitymacyjne muszą spełniać wiele specyficznych warunków: tło, naświetlenie, pozycja, format, jasność, dodatki – wszystkie wytyczne są prawnie określone. Zdjęcia wykonane samodzielnie w domu lub w budce fotograficznej nie zawsze są prawidłowe, ponieważ nie dotrzymują obowiązujących warunków. Warto wziąć pod uwagę, że w momencie odrzucenia fotografii przez urząd, narażacie się Państwo na stratę czasu oraz frustrację spowodowane powyższą sytuacją.
W Foto-Mira-Żak fotografujemy w profesjonalnym studio i oferujemy kilka ujęć przed ostatecznym wydrukiem zgodnie z obowiązującymi normami. Dzięki naszej wiedzy Państwa zdjęcia legitymacyjne z pewnością spełnią wymagania oficjalnych dokumentów. W Foto-Mira-Żak oferujemy zdjęcia bez czekania. Fotografie drukujemy na miejscu w kilka minut. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i uzyskania zdjęć które z pewnością zaspokoją Państwa potrzeby

 fotograf rumia
sesja ciążowa
strona społecznościowa