ZDJĘCIA ŚLUBNE

Ślub to ważne wydarzenie dla każdej pary, chwila, gdy związek zyskuje zupełnie nowy wymiar. Warto zadbać zatem, by ta chwila została uwieczniona na zdjęciach.  Zdjęcia ślubne są pamiątką na całe życie, pozwalają wracać do tych emocji, wzruszeń, chwil prawdziwej radości. Fotografie z tego wydarzenia powinny znieść ulotność chwil utrwalając gesty, błyski radości w oczach, muśnięcia dłoni, pocałunki narzeczonych a chwile później już nowożeńców. Wybierając fotografa, trzeba mieć pewność, że zdaje sobie on sprawę z tego, jak ważna jest dla Was ta uroczystość. Warto wcześniej spotkać się z nim i ustalić, na jakich ujęciach Wam najbardziej zależy, czego oczekujecie od tych zdjęć. Najważniejsze jest jednak to, że to fotograf jest dla Was, a nie Wy dla fotografa. To on musi się dostosować do Was, zapewniając nie tylko Wam, ale i przyszłym pokoleniom wspaniałą pamiątkę, uwieczniony skrawek rodzinnej historii.

Jak to wygląda z mojej perspektywy? Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zdjęcia ślubne można wykonać jedynie raz. Chwila się już nie powtórzy więc zawsze dbam o to, by nic nie mogło uniemożliwić czy zakłócić wykonania zdjęć, a później, żeby nic nie zagroziło trwałości ich zapisu. Na pewno dzwonicie do wielu firm z zapytaniem o cenę, portfolio itp. Pytajcie wtedy również o sprzęt fotograficzny, jakim dany fachowiec dysponuje i zabiera ze sobą. Jeśli stwierdza, że na zdjęcia jeździ z jednym aparatem, nie warto nawet kontynuować tej rozmowy. Pamiętajcie, każdy, nawet najlepszy aparat może zawieść i nikt już Wam nie zrekompensuje faktu, że pozostaniecie bez zdjęć ze ślubu. Jak wspominałem, zdjęcia ślubne można bowiem wykonać tylko raz.

Jeżeli po ślubie, planujecie sesje zdjęciową w plenerze, warto dobrze przemyśleć miejsce, to jak chcecie, by te zdjęcia wyglądały. Coraz bardziej popularne są sesje w miejscach zaskakujących, na tle, które wcale nie jest idealne. Trzeba jednak dobrze dobrać godzinę sesji tak, by jak najlepiej wykorzystać światło słoneczne. 

zdjęcia ślubne reportaż foto książka , zdjęcia ślubne studyjne , zdjęcia ślubne album klasyczny

 

 

Fotomirażak
ul. Dąbrowskiego 6E/1, 84-230 Rumia

Zakład czynny:
Poniedziałek-piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: czynne tylko na zamówienie

Tel.: +48 58 671-05-71
Fax: +48 58 739-12-65
E-mail: p@fotomirazak.pl