Zdjęcie do dowodu . Zapraszamy do studia.

Zdjęcie do dowodu osobistego ma bardzo konkretne wymiary i cechy, dlatego najlepiej zawsze skontaktować się z profesjonalistą, który pomoże uzyskać dokument tożsamości bez komplikacji.

 Jak zrobić dobre zdjęcie do dowodu?

Zdjęcie do dowodu musi być czytelne. To ważne, ponieważ będzie reprezentować Twoją tożsamość. Większość zdjęć do dowodu jest odrzucana właśnie ze względu na słabą jakość obrazu, w tym przypadku trzeba wykonać je ponownie.

Bądź spokojny – my zajmiemy się wszystkim!

Zdjęcie do dowodu ma swój własny format i posiada własne zasady: kolor tła, odpowiednie kadrowanie, właściwą wielkość itp. Nie martw się! Jakość usług w FOTO-MIRA-ŻAK gwarantuje, że zdjęcia będą zgodne z wymaganiami.

Wykonaj profesjonalne zdjęcia do dowodu gotowe w kilka minut!

Jesteśmy zaufanymi fotografami oferującymi profesjonalne zdjęcia do dowodu. Gwarantujemy, że zdjęcie zostanie zaakceptowane w urzędzie. Wykonujemy zdjęcia do dowodu w studio z profesjonalnym oświetleniem i korzystamy z najnowocześniejszych aparatów cyfrowych.

Przestrzegamy wszystkich zalecanych wytycznych, aby upewnić się, że zdjęcia do dowodu spełniają prawidłowe specyfikacje naszego kraju. Przychodząc do nas, masz pewność, że otrzymasz zdjęcie zgodne ze standardami i dostosowane do wszystkich Twoich oficjalnych dokumentów.

Jak odbywa się sesja zdjęciowa w FOTO-MIRA-ŻAK?

W FOTO-MIRA-ŻAK wykonujemy zdjęcia do dowodu akceptowane przez wszystkich urzędników państwowych. Zanim przyjedziesz do studio FOTO-MIRA-ŻAK, dajemy Ci niezbędne zalecenia dotyczące przygotowania do sesji. Pamiętamy o wszystkim, co konieczne.

Dlaczego warto wykonać zdjęcia do dowodu u profesjonalnego fotografa?

Zdjęcia do dowodu zrobione u profesjonalisty pozwalają uniknąć błędów w kadrowaniu, które są częste, jeśli nikt Ci nie wyjaśni, jak się ustawić oraz jaką ekspresję powinieneś przyjąć. W przypadku niepoprawnie wykonanych zdjęć do dowodu urzędy odrzucą Twój wniosek, a Ty będziesz musiał wykonać sesję po raz kolejny.

W FOTO-MIRA-ŻAK szanujemy Twój czas. Przychodząc zrobić zdjęcia do dowodu w naszym studio, nic nie ryzykujesz. Masz pewność, że fotografie będą wysokiej jakości i zgodne z przepisami. Lokal i sprzęt są dezynfekowane po każdym kliencie, aby zapewnić Ci obsługę w najlepszych warunkach higienicznych. Oddaj się w ręce profesjonalistów i wykonaj perfekcyjne zdjęcia do dowodu, z których będziesz dumny przez długie lata.

Przydatne odnośniki

strona społecznościowa na facebooku
Wirtualny spacer
Wydrukuj zdjęcie z komórki