fotograf rumia dąbrowskiego


fotograf rumia dąbrowskiego

Mieszkańcy Rumii , Trójmiasta i okolic chętnie korzystają z usług naszego punktu fotograficznego, zlokalizowanego przy ulicy Dąbrowskiego w Rumii. Powszechnie jesteśmy znani jako Foto-Mira-Żak – Fotograf Rumia Dąbrowskiego. W niniejszym artykule przedstawiamy oferowane usługi.

Fotograf z pasją i odpowiednim doświadczeniem

Można powiedzieć, że zdjęcia są cyfrowym odwzorowaniem rzeczywistości. Jednak jest to dosyć spore uproszczenie. Tak naprawdę kluczem w fotografii jest uchwycenie emocji. Innymi słowy celem jest zamknięcie chwili w obiektywie i zatrzymanie jej już na zawsze w postaci zdjęcia, jednak należy wykonać to w taki sposób by fotografia wzbudzała pozytywne emocje. Można powiedzieć, że fotografia to szczególny rodzaj sztuki, w którym ekspresja fotografia miesza się ze światem realnym. Fotograf wbrew pozorom ma naprawdę duży wpływ na to jak ostatecznie będzie wyglądało zdjęcie. Ważnych jest wiele różnorodnych elementów, w tym jakość sprzętu fotograficznego oraz umiejętności i doświadczenie fotografa (między innymi ustawienie ekspozycji, ustawienie światła, ustawienie kadru, współpraca z osobą fotografowaną itd.).

Usługi fotograficzne dla osób fizycznych

Jednym z głównych punktów oferty są usługi fotograficzne dla klientów indywidualnych. Wykonujemy różnego typu zdjęcia rozpoczynając od typowych paszportowych zdjęć portretowych przez reportaże, aż po profesjonalne sesje fotograficzne. Przykładowe usługi to reportaż ślubny, reportaż ze studniówki, reportaż komunijny, zdjęcia w miejskim plenerze, sesja dziecięca, sesja rodzinna, fotografowanie mieszkania i wiele więcej.

Ze szczególną uwagą podchodzimy do reportaży. Zawsze staramy się osiągnąć efekt nieco lepszy niż to czego można by się spodziewać po „suchym reportażu”. Dokładamy wszelkich starań by zdjęcia oddawały emocje i były wykonane z dużą dbałością o estetykę. Jest to szczególnie widoczne podczas reportaży ślubnych, podczas których bardzo ważne jest uchwycenie wzruszenia na twarzach gości oraz szczęścia na twarzach Pary Młodej.

Podczas zdjęć plenerowych zwracamy uwagę na to, żeby światło i ekspozycja podkreślały piękno przyrody. Oczywiście, na pierwszym planie jest fotografowana osoba, natomiast tło ma w tym przypadku niebagatelne tło i właśnie to staramy się wydobyć z fotografii.

Wszystkie sesje fotograficzne wykonujemy tak, żeby uzyskać satysfakcjonujący efekt końcowy. Niezależnie czy jest to sesja w studio czy w plenerze, dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak wydobyć ze zdjęcia naturalne piękno. Ponadto, zawsze bardzo dbamy o miłą i przyjazną atmosferę podczas wykonywania fotografii.

Usługi fotograficzne dla firm

Studio fotograficzne Fotograf Rumia Dąbrowskiego znane jako Foto-Mira-Żak ma szeroką ofertę usług fotograficznych dla firm. Jest to przede wszystkim fotografia wizerunkowa oraz tak zwane wirtualne spacery.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak bardzo ważny jest nienaganny wizerunek w biznesie. W związku z czym wykonywanie sesji wizerunkowych powoli staje się standardem z jakiego korzysta wiele firm. Czasami tego typu fotografie są wykonywane typowo w celach reklamowych np. fotografowanie produktu (np. zdjęcia odzieży). Bywa też, że fotografowani są pracownicy określonej firmy co pomaga uzyskać efekt eksperckiego wizerunku. Potencjalni klienci są wzrokowcami i przemyślane zaprezentowanie marki w postaci estetycznych fotografii potrafi wymiernie wpłynąć na działania marketingowe. Podczas sesji wizerunkowych wykonywanych z udziałem modela dbamy bardzo mocno o bezstresową współpracę pomiędzy fotografem a modelem. Zawsze staramy się zachować bardzo dobrą atmosferę na planie jednocześnie skupiamy się na osiągnięciu celu w postaci zdjęcia, które skutecznie identyfikuje markę z nienagannym wizerunkiem

Kolejnym przykładem usługi dla firm są wirtualne spacery. Jacek Żak to certyfikowany fotograf Google Stret View (Google Street View Trusted) dzięki czemu wykonana fotografia sferyczna może być umieszczona w wizytówce Google i tym samym może być wyświetlana podobnie jak mapy Google w technologii Street View. Daje to niesamowicie szerokie pole do popisu każdemu, kto chce przedstawić swój biznes w wyjątkowo atrakcyjny i profesjonalny sposób. Z usługi tego typu korzystają przede wszystkim właściciele hoteli, pensjonatów i restauracji. Co ciekawe coraz częściej zdjęcia biura w formie 360 dodają także firmy produkcyjne, dystrybucyjne oraz usługowe. Fotografia wykonana w taki niebanalny sposób przyciąga potencjalnych klientów i wygląda znakomicie pod względem wizerunkowym.

Produkty fotograficzne: foto książki, albumy ze zdjęciami

Rozszerzeniem oferty fotograficznej są różnego rodzaju produkty z fotografią, które mogą posłużyć jako pamiątka lub pomysł na prezent. Przykładowe produkty to modne foto książki oraz estetycznie wykonane albumy ze zdjęciami. Nasze produkty wykonujemy z niezwykle wysoką dbałością o estetykę. Zdjęcia są ułożone w nieszablonowy i pomysłowy sposób. Oglądanie takiego albumu po latach jest gwarancją dużej dawki radości i nostalgii. Nierzadko zerknięcie do fotoksiażki to mieszanka szczęścia i wzruszających łez. Naszym zdaniem jest to znakomity pomysł na prezent praktycznie na każdą okazję. Albumy szczególnie chętnie są wybierane jako pamiątka na ślub lub urodziny.

Pozostałe usługi

Celem naszego punktu fotograficznego jest dostarczenie klientowi usługi najwyższej jakości. Staramy się ten cel zrealizować zarówno poprzez wykonywanie usług na wysokim poziomie jak i poprzez kompleksowość oferty. Dlatego dopełnieniem szerokiej oferty fotograficznej są między innymi następujące usługi: odnawianie starych fotografii, duplikowanie zdjęć, skanowanie filmów oraz klisz i zapisywanie ich na nośnikach danych, a także digitalizacja filmów oraz fotografii.

Poza tradycyjną fotografią oferujemy zdjęcia w technologii HDR. Jest to technika, dzięki której możliwe jest wykonanie fotografii o znakomitej jakości porównywalnej do obrazu widzianego przez ludzkie oko. Jak wiadomo aparaty fotograficzne mają spory problem z przedstawieniem szczegółów w zaciemnionych miejscach. Natomiast technika HDR skutecznie rozwiązuje ten problem. Całość polega na wykonaniu kilku fotografii przedstawiających ten sam kadr z różnym doświetleniem. Następnie zdjęcia zostają scalone w jeden obraz za pomocą odpowiedniego oprogramowania graficznego. Efektem jest dobrze naświetlone zdjęcie (ale nie prześwietlone), które robi wprost doskonałe wrażenie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniamy usługę Mobile Photo Kiosk, która pozwala zamówić zdjęcia przez Internet. Wystarczy zainstalować aplikacje na telefonie korzystając ze sklepu Google, następnie wybrać laboratorium fotograficzne Foto-Mira-Żak (za pomocą kodu 1480), zrobić zdjęcie (lub wybrać z galerii telefonu), złożyć zamówienie za pomocą aplikacji i to wszystko! Zamówienie zostanie dostarczone pod podany adres kurierem.

Podsumowując, zakład fotograficzny Fotograf Rumia Dąbrowskiego, znany jako Foto-Mira-Żak oferuje swoim klientom szeroki i zdecydowanie kompleksowy pakiet różnych usług fotograficznych. Z oferty chętnie korzystają klienci indywidualni oraz firmy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje wiele nowoczesnych usług takich jak fotografia HDR, zdjęcia 360 (Google Street View Trusted) lub możliwość zamówienia zdjęć przy wykorzystaniu smartfona.
Zajrzyj na następujące strony: