Sesje noworodkowa Rumia

W ostatnich latach coraz częściej świeżo upieczeni rodzice decydują się na sesje fotograficzne ze swoim maluszkiem. To wyjątkowa okazja, aby zachować na fotografiach pierwsze dni życia dziecka oraz emocje rodziców towarzyszące nowej sytuacji . W sesjach noworodkowych główną „gwiazdą” jest jednak noworodek. Uzyskanie wielu ciekawych ujęć z nim w roli głównej jest dla fotografa priorytetem.

Dla rodziców, którzy poszukują specjalisty, który ma duże doświadczenie w fotografowaniu najmłodszych, dobrą propozycją jest sesja noworodkowa, realizowana w naszym dobrze wyposażonym atelier w Rumi. 

Sesje noworodkowe, ciążowe, komunijne, zdjęcia komunijne – Rumia, Reda, Gdynia

Sesje dziecięce… Ty i Twoje dziecko… Chwytanie szczęścia w klatki obrazu…

Przypomnij sobie swoje pierwsze zdjęcie, a może zdjęcie kogoś z twojej rodziny. Zwykle jest na nim niemowlę, w ozdobnym ubranku, wpatrzone ze zdumieniem w obiektyw aparatu. Ale profesjonalne sesje dziecięce nie muszą tylko tak wyglądać. Staramy się w trakcie sesji dziecięcych uchwycić nastrój i emocje wiedząc, że te zdjęcia będą oglądali nie tylko rodzice, ale też i to dziecko jako dorosły już człowiek.

Pamiętamy o tym i dlatego każda nasza sesja ma niepowtarzalnych charakter. Oświetlenie, przygotowanie studia, nawet temperatura i zapach mają znaczenie dla dziecka.Staramy się aby taka sesja dla małego modela, czy modelki była dobrą zabawą. Dziecko skupione na zabawie ma dobry humor, nie płacze, nie irytuje się nawet kiedy sesja się przeciąga, albo kiedy trzeba się przebrać.

Dbamy też o komfort rodziców. W trakcie sesji można się napić herbaty, lub kawy, poczytać czasopisma. Dbamy o wygodę i dyskrecję. Naszym celem, aby taka sesja stanowiła nie tylko pamiątkę w postaci fotografii, ale była przede wszystkim ciepłym wspomnieniem chwil spędzonych z najbliższymi.

Sesja dziecięca,nie musi być wykonywana w studio. Może to też być sesja plenerowa. Mogą w niej wziąć udział rodzice, będzie to wtedy sesja rodzinna. A co powiesz na inne pamiątkowe sesje? Sesję ciążową, zwaną też fotografią brzuszkową, sesję noworodkową? Taka sesja brzuszkowa, to obecnie jedna z najczęstszych usług

Sesje komunijne, zdjęcia komunijne Rumia, Reda, Gdynia

Sesje komunijne, zdjęcia komunijne… pamiątki pierwszych kroków w dorosłość.

W dniu komunii prowadzone jeszcze za rękę przez rodziców, ale już w całkiem poważnym celu. Pierwsza komunia. kościół, ceremonia, uroczystość, prezenty. Dziecku dzień ten zapadnie w pamięć na całe życie. A pomóc w tym mogą sesje komunijne wykonywane przez nas na terenie Rumi, Redy, Gdyni i pobliskich miejscowości, jak i  klasyczne zdjęcia komunijne w naszym studio. Piękne stroje, pamiątki pierwszej komunii świętej w dłoniach. Tu potrzeba dobrego oświetlenia żeby uchwycić wyraz skupienia na twarzach fotografowanych dzieci. Czasem jest to zmęczenie długą uroczystością, czasem widać niecierpliwe wyczekiwanie prezentów. Te ujęcia będą później oglądane przez wszystkich członków rodziny i te chwile będą wspominane przez wiele kolejnych lat. Dlatego staramy się ze wszystkich sił, żeby wykorzystać cały warsztat naszych umiejętności i wszystkie możliwości naszego sprzętu, aby uzyskany efekt był dokładnie taki, jaki być powinien.Bardzo cieszy nas fakt ,że rodzice którzy jako dzieci gościli w naszym atelier ,wracają tutaj ze swoimi pociechami.

A oto przykłady naszych sesji zdjęciowych