Fotografia ślubna. Fotografia komunijna. Rumia, Reda, Gdynia.

Narzeczeństwo, ślub, rodzina. Komunia, rodzinne uroczystości. Swoją ofertę kieruję do Par, które cenią tradycję, pragną na długie lata zachować pamiątki najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Moją specjalnością jest fotografia ślubna i fotografia komunijna. Wykonuję zdjęcia zarówno w nastrojowym plenerze, jak i w moim profesjonalnym atelier, miejscu przeznaczonym do tworzenia ciepłych i nastrojowych ślubnych, lub komunijnych zdjęć. Sesja ślubna może być głębokim przeżyciem, którego efektem będą pełne klimatu i niezapomniane zdjęcia.

Wykonujemy zdjęcia ślubne i zdjęcia komunijne od 1972 roku. Setki par odbyły z nami swoje sesje ślubne w Rumii, Redzie i Gdyni. Każda taka sesja ślubna lub sesja komunijna to dla nas specjalne wyzwanie. Fotografia ślubna i fotografia komunijna bowiem to wspomnienia, niezapomniane emocje, wzruszenia towarzyszące niezwykłym okolicznościom. Na moment zatrzymujemy umykający czas.

Przed każdą sesją ślubną, czy sesją komunijną omawiamy styl zdjęć. Możesz zdecydować, czy wolisz formalne zdjęcia, czy może bardziej swobodne. Dbamy o detale. Zawsze pamiętamy, żeby sfotografować bukiet, buty i suknię panny młodej. Pannę młodą staramy się fotografować w naturalnym oświetleniu tak, aby oddać jej zamyślenie przed ceremonią.

Dbamy nie tylko o stronę techniczną i dyskretnie pomagamy oraz podpowiadamy Młodym i Świadkom. Staramy się być wszędzie, ale zarazem pozostajemy niewidoczni dla najważniejszych uczestników wydarzenia.

Chwytamy radość nowożeńców, wzruszenia w trakcie komunii. Ukazujemy na fotografiach, jak wspaniale bawią się Młodzi i świadkowie podczas przygotowań do ślubu, jak wzruszone są dzieci i rodzice w trakcie komunii.

Fotografia ślubna, czy fotografia komunijna to duża odpowiedzialność dla nas, fotografów. Drugiej okazji na taką sesję być może już nie będzie.

Dlatego dbamy o swój profesjonalizm. Szkolimy się w kraju, jak i za granicą. Posiadamy certyfikaty fotografii ślubnej i fotografii komunijnej. Zdjęcia ślubne i zdjęcia komunijne wykonujemy najlepszymi aparatami i także najjaśniejszymi szkłami. Wystawiamy rachunki i faktury VAT.