• Drukowanie

DRUKOWANIE ZDJĘĆ – RUMIA

U nas wydrukujesz zdjęcie, fotografię dowolnej długości i do 60 cm szerokości

Czas, kiedy zdjęcia robiło się na kliszach, które następnie trzeba było wywołać, już jest tylko historią. W ostatnich latach fotografika przeszła ogromne przeobrażenie. Dziś zdjęcia robi się cyfrowo, bardzo rzadko spotyka się pasjonatów, którzy jednak mimo bardziej nowoczesnych aparatów cyfrowych, wciąż korzystają z aparatów kliszowych. Zdjęcia cyfrowe tym samym się drukuje, a nie wywołuje.

Drukowanie zdjęć, by zapewnić ich dobrą jakość, musi się odbywać na profesjonalnym sprzęcie do profesjonalnego drukowania w dużej rozdzielczości. Drukowanie fotografii na domowych drukarkach o ograniczonych możliwościach jest ogromnym błędem. Najwyższej jakości sprzęt można znaleźć w naszym studiu fotograficznym w Rumi, gdzie jesteśmy w stanie sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom klientów. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, w tym drukarką wielkoformatową renomowanej marki, a także najlepszym papierem fotograficznym. Dzięki temu drukowanie odbywa się zawsze sprawnie i szybko, a wydrukowane przez nas fotografie zachwycają wysoką jakością, bogactwem kolorów oraz dużą trwałością.

Zamów drukowanie osobiście albo online

Obecnie zdjęcia można do nas wysłać e-mailem p@fotomirazak.pl lub formularzem, więc nawet nie trzeba wychodzić z domu, by nasze fotografie były naprawdę doskonałej jakości. Jest to opcja niesamowicie wygodna. Wiele zależy od ilości odbitek, ich wielkości, oraz tego, czy będą one przynoszone osobiście, czy przesyłane. Zawsze, jest to jednak korzystne dla naszej kieszeni.. Drukowanie fotografii zamawiane u profesjonalisty nie jest więc niczym, co można by określić trudno dostępnym. Dodatkowo koszty drukowania nie są wygórowane, a odbitki można odebrać w niedługim czasie od złożenia zamówienia.

Jak złożyć zamówienie?

Jeżeli zdecydujemy się na osobistą wizytę w zakładzie, zdjęcia powinniśmy przynieść w wersji cyfrowej na nośniku pamięci, z którego będzie łatwo je zgrać na Foto-kiosk.Na miejscu profesjonaliści zajmujący się obsługą zamówień pomagają w zgraniu zdjęć, pytając przy tym klienta, które konkretnie fotografie z nośnika chce wydrukować i jaka liczba odbitek go interesuje. Jeżeli masz zatem zdjęcia z wakacji, ważnych uroczystości warto zwrócić się o ich wydrukowanie na specjalistycznych urządzeniach. To rozwiązanie ma dodatkowe atuty. Nikt w domu nie posiada raczej drukarki do drukowania wielkoformatowego. Zamawiając usługę taką jak drukowanie zdjęć, możemy zamówić je w małym, średnim oraz dużym formacie. Możesz zlecić nam drukowanie portretów, pejzaży, zdjęć ślubnych czy innych ważnych dla Ciebie ujęć w takiej ilości i formatach, jakie najbardziej Ci odpowiadają.

Wybierz odpowiedni dla siebie format

Marzysz o tym by wnętrze twojego domu było ozdobione ważnym dla ciebie zdjęciem w formie plakatu? Dziś zamawiając drukowanie fotografii możesz zamówić je właśnie w takim formacie. Jeżeli twoje zdjęcie nie jest idealnej jakości, zamawiając wydruk profesjonalny, zawsze możesz zamówić dodatkowo obróbkę cyfrową zdjęcia. Jak się okazuje, drukowanie zdjęć to kompleksowa usługa, która pozwoli cieszyć się ładnymi, wyraźnymi i kolorowymi fotografiami w różnych formatach.

Fotomirażak
ul. Dąbrowskiego 6E/1, 84-230 Rumia

Zakład czynny:
Poniedziałek-piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: czynne tylko na zamówienie

Tel.: +48 58 671-05-71
Fax: +48 58 739-12-65
E-mail: p@fotomirazak.pl