Zacznij swoją podróż po niezapomniane chwile!

Obraz to tysiąc słów, obraz to cała historia. Dla nas każda sesja zdjęciowa jest wyjątkowa. Naszym celem jest ciągłe przekraczanie swoich możliwości, oczekując stworzenia czegoś jeszcze lepszego. Naszym zdaniem fotografia to nie tylko zbiór zdjęć z wydarzeń, ale przedstawienie i uchwycenie emocji. W FOTO-MIRA-ŻAK świadczymy usługi konsekwentnie i z miłością, dzięki czemu nasze zdjęcia są pełne życia i blasku. Chętnie sfotografujemy Twój ślub, chrzciny i wszelkiego rodzaju imprezy towarzyskie. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby porozmawiać o tym, co lubisz i co Ci odpowiada. Pozwól nam zaprojektować Twoją sesję zdjęciową zgodnie z Twoimi wyobrażeniami.

Nie przegap żadnej promocji!

Dołącz już teraz do naszej listy subskrypcyjnej i bądź na bieżąco z naszymi publikacjami. Cieszymy się, że możemy zaoferować Ci specjalną zniżkę na nasze usługi fotograficzne. Wypełnij poniższy formularz i ciesz się specjalną ofertą rabatową 20%.

Oferta promocyjna jest ważna do końca miesiąca

Daj znać, jeśli potrzebujesz pomocy. Mamy nadzieję, że podoba Ci się nasza inicjatywa!

Formularz

* pola wymagane
Klikając przycisk „Wyślij”, akceptujesz przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Formularz kontaktowy

Masz firmę lub jesteś profesjonalistą i chcesz poprawić swój wizerunek? Jesteśmy tu dla Ciebie! Z przyjemnością z Tobą porozmawiamy i znajdziemy sposoby, które pomogą Ci zwiększyć przychód dzięki zdjęciom – fotografie, które najlepiej podkreślą Twoje produkty lub usługi. Wypełnij poniższy formularz, a my niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

Uchwyć na zdjęciu wszystko, czego pragniesz!

Fotografia to sposób na uchwycenie pięknych chwil. Medium, z którego wszyscy korzystamy i przechowujemy tam nasze wspomnienia. FOTO-MIRA-ŻAK ze swoim profesjonalizmem, doskonałym wyposażeniem w najnowsze technologie i wysoko wykwalifikowaną kadrą daje Ci profesjonalne kreacje na najważniejsze chwile Twojego życia.

Nasi profesjonalni fotografowie zapewniają pełen zakres usług fotograficznych o szerokim spektrum. Od fotografii produktowej w Twojej przestrzeni lub w naszym studio, po fotografię wizerunkową i wszelkiego rodzaju inne potrzeby. Zespół FOTO-MIRA-ŻAK uzbrojony w najbardziej kompletny sprzęt fotograficzny zainspirowany uchwyceniem tysięcy własnych chwil jest tutaj, aby zaoferować pełną gamę usług fotograficznych, które są w stanie zaspokoić każdą Twoją potrzebę.

O co chcesz nas zapytać?

Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej o nas lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów i usług, skorzystaj z poniższego formularza. Oddzwonimy

Opinie

Jan

Foto-Mira-Żak, dziękuję za wspaniałą współpracę!Profesjonalizm, uczciwość i przejrzysta oferta skłoniły mnie do wybrania Waszego studio! Wynik przerósł moje oczekiwania i uzasadnił mój wybór! Dzięki Wam jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu będzie naprawdę niezapomniany! Serdecznie dziękuję za uwiecznienie naszego święta!

 Agata

Przede wszystkim bardzo dziękuję za uchwycenie momentu chrztu naszej córeczki. Zrobiłeś to na swój własny, niepowtarzalny sposób i sprawiłeś, że jako rodzice jesteśmy bardzo szczęśliwi. Życzymy, abyś był silny i szczęśliwy i zawsze tak kreatywny i utalentowany.

Krzysztof

Staram się wymyślić coś oryginalnego do napisania, ale myślę, że wielkie podziękowania należą się za całokształt. Bardzo dziękuję za niesamowity efekt pracy, za ciepłe podejście i miłą atmosferę oraz oczywiście za nienaganny profesjonalizm. Wiedz, że przy najbliższej okazji znów poproszę Cię o pomoc. Dziękuję Ci bardzo za wszystko!

Agnieszka

Foto-Mira-Żak, cieszymy się z doskonałej współpracy z Waszym studio !!! Dziękuję za konsekwencję, dyskrecję, profesjonalizm i inne elementy, które wyróżniają Was zarówno w pracy, jak i w chwilach odpoczynku od obiektywu aparatu. Naprawdę świetnie bawiliśmy się w dniu naszego ślubu, ponieważ został uchwycony przez Wasze obiektywy !!! Jeszcze raz dzięki !!